Menu

Den s hercem Ladislavem Hamplem: Od ranního piva po večerní představení.

K vyfocení první fotoreportáže ZE ZÁKULISÍ v roce 2017 jsem se vydal ve středu 8. února 2017, a to rovnou do hlavního města České republiky. Zde jsem celý jeden den strávil s oblíbeným hercem, známým nejen ze seriálů Ordinace v růžové zahradě či Okresní přebor, Ladislavem Hamplem.

Po předchozí telefonické domluvě s oblíbeným seriálovým hercem a fanouškem fotbalového Slovanu Liberec Ladislavem Hamplem přijíždím ve středu 8. června ráno na hlavní nádraží do Prahy. Odtud se metrem s malou zastávkou na Václavském náměstí vydávám na ulici Dejvickou v Praze. Na místě, kde máme v jedné z kaváren sraz.

Ladislav Hampl přichází vzápětí a hned se vydáváme na Nové Město. Při cestě na metro se zastavujeme na pár chvil v jedné z jeho oblíbených restaurací U Veverky. V této restauraci si dáváme kvalitně načepovanou dvanáctku, a jelikož není čas a Ladislav Hampl má program nabitý, tak pospícháme dál. Metrem se ze stanice Dejvická přesunujeme na Hlavní nádraží, kde kousek od něj vstupujeme do prodejny s luxusními obleky, abychom vyzvedli nový oblek pro představení Sudí.

 

 

Po absolvování této velmi příjemné návštěvy jsme se metrem vydali mimo hlavní centrum Prahy a popojeli jsme ke sportovní hale nedaleko hokejového stadionu Eden, kde se každou středu koná přátelský tréninkový fotbálek s představiteli klubu Real Top Praha. Jak je o tomto herci z divácky oblíbeného seriálu Okresní přebor známo, fotbal hrát umí. Předvedl to i tentokrát, když se několikrát po skvělých nahrávkách od svých spoluhráčů dokázal náramně trefit. Souhra mezi ním a Jakubem Štefkem stojí opravdu za to!

Jak fotbálek skončil, už jsme na nic nečekali a rychle se přesunuli k Ladislavovi domů. Zde bylo třeba se připravit na jeho večerní představení inscenace Sudí, které odehrál v divadelním klubu nedaleko Karlova mostu. Toto představení bylo jako již po několikáté zcela vyprodané a navštívili jej i hráči fotbalového Slovanu Liberec. Ono se není čemu divit, Ladislav Hampl, velký fanoušek fotbalu, dává do své role sudího obrovskou vnitřní sílu a energii. Jen je škoda, že ukazuje pravou tvář současného fotbalu. Fotbalu, ve kterém už nejde o radost ze hry, ale o radost z vydělaných peněz.

 

 

Chcete vyfotit taky Vaši akci nebo něco jiného?

 

Pokud ano tak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na emailu info@fotoco.cz nebo telefoním čísle 731 755 038.

Publikováno: 24.2.2017
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím