Menu

Před začátkem fotbalové ligy na Svoboďák!

 

Začátek nové sezony se kvapem blíží - a také letos nebude před úvodním výkopem chybět tradiční setkání Zbrojováků s fanoušky. Zapište si do diářů, že 27. července se objeví Zbrojovák na Svoboďáku!

 

Jak již z názvu vyplývá, zaštiťuje akci Nadační fond Zbrojovák a koná se na Náměstí Svobody. Bohatý program začne v 17 hodin a skončí kolem deváté.

Jeho podrobný harmonogram zveřejníme v průběhu dalších dní, již teď ale můžeme prozradit, že součástí bude autogramiáda hráčů a realizačního týmu, koncerty skupin Lidopop a Synkopy 61 a rozmanité fotbalové atrakce. K tomu pivko za 20 korun a další občerstvení.

Na místě bude možné zakoupit vstupenky na utkání se Slavií (31. července, 19 hodin), stejně jako permanentky na novou sezonu. Celým programem vás tentokrát provede populární herec a představitel Nadačního fondu Zbrojovák Václav Svoboda.

Chybět nebude ani dětský koutek a program pro nejmenší, dorazit tedy můžete s potomstvem všech věkových kategorií. Budeme se na vás těšit ve středu 27. července od 17 hodin!

Fotoblog FOTOCO.cz nebude na této akci chybět a přinese Vám z ní fotoreportáž. 

 

Více informací o akci zde

Publikováno: 14.7.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím