Menu

Před reprezentační pauzou přijede do Brna rozjetá Plzeň

Ještě jedno domácí utkání čeká na hokejisty brněnské Komety před reprezentační přestávkou, která potrvá skoro dva týdny. Na led Komety zavítají indiáni z Plzně, kteří mají v posledních kolech výbornou formu (posl. 3 zápasy = 9 bodů) a po špatném startu se konečně odlepili od konce tabulky. Hokejisté Komety v posledním pátečním utkání na ledě Mladé Boleslavi zvládli napravit týden starou porážku na ledě Hradce Králové a po výhře 4:2 se posunuli na první pozici tabulky, kde mají dvoubodový náskok na druhý Třinec a po dnešním utkání budou chtít na této pozici zůstat. Povede se jim to?! To se dozvíme dneska večer... Utkání Komety s Plzní startuje dnes od 17:00!

„Teď nám zbývá ještě jeden zápas, doma proti Plzni, a ten chceme rozhodně urvat, ať máme daleko větší pohodu do reprezentační přestávky. Ukazujeme velké srdce a velkého ducha, což už jsme několikrát říkal. Je tam obrovská týmovost, což je perfektní. Jde vidět, že stojíme jeden za druhým, a proto jsou i takové výsledky," tvrdí před posledním říjnovým duelem Gulaši. (hc-kometa.cz)

Fotoblog FOTOCO.cz na tomto utkání nemůže chybět a přinese Vám prostřednictvím brněnského fotografa Petra Coufala fotoreportáž.

Chcete vyfotit taky Vaši akci nebo něco jiného?

Pokud ano tak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na emailu info@fotoco.cz nebo telefoním čísle 731 755 038.

Publikováno: 30.10.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.