Menu

OBRAZEM: Kometa podlehla v prvním domácím utkání v roce 2017 Spartě 2:5

Hokejisté brněnské Komety se včera představili v prvním domácím utkání v roce 2017 proti Spartě. Již od začátku utkání hru jasně diktoval výběr Sparty, který v utkání nakonec zvítězil 2:5. Hostujícímu týmu hlavně vyšel vstup do utkání, když už v páté minutě první třetiny vedli o dvě branky z holí Řepíka a Ihnačáka. Kometa sice do konce první třetiny dokázala stav zkorigovat na rozdíl jednoho gólu, avšak ve druhé třetině Sparta opět odskočila a utkání si už vzít nenechala a zaslouženě vyhrála.

Kometa Brno – Sparta Praha 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 15. H. Zohorna, 47. O. Němec – 2. Řepík (Pech), 5. Ihnačák (Forman), 28. Netík (Forman, Ihnačák), 33. Cingel (Řepík), 55. Uher (Forman). Diváci: 7700

HC Kometa Brno: Jekel (33. Čiliak) – Trška, O. Němec (A), Gulaši, Kováčik, Malec, Štencel, F. Král – M. Kvapil, H. Zohorna, M. Erat – Zaťovič (A), V. Němec, Haščák – R. Erat, Čermák (C), Vincour – Dočekal, Dvořák, Dymáček – Matěj Novák.

Hradec Králové: Pöpperle – Mikuš, Piskáček, Švrček, Gernát, Nedomlel, Eminger, Barinka, Mikliš (C) – J. Hlinka (A), P. Vrána, Klimek – Forman, Ihnačák, Netík (A) – Kumstát, Pech, Řepík – Uher, Cingel, Kudrna.