Menu

Na led Komety přijíždí Ostřížkova Olomouc. Napraví Kometa páteční zaváhání v Chomutově?!

 

Na fanoušky Komety Brno čeká další domácí utkání jejich oblíbeného týmu. Na led Komety Brno přijede v rámci dnešního třináctého kola hokejové extraligy sedmý tým tabulky Olomouc. Tým, který před sezónou posílili i bývalí hráči Komety - Ostřížek, Falter, Burian. Týmu trenéra Venery se v poslední době výsledkově nedaří, kdežto Kometa je na tom úplně opačně. Patří jí první příčka a ze všech dosavadních utkání měla minimálně bod. Avšak v pátečním utkání na ledě Chomutova podlehla Pirátům po prodloužení 4:3, což by měla v dnešním utkání odčinit. Utkání mezi Kometou a Libercem startuje dnes tj. v neděli 16. října 2016 v 17:00. Odčiní hráči Komety páteční prohru a prodlouží svoji bodovou sňůru?! 

 

Hokejisté Olomouce, které trénuje bývalí trenér Komety Zdeněk Venera zažívají v letošní sezóně herní výkyvy. Mora, jak se týmu Olomouce říká dokázala dovést do vítězného konce například bitvy proti Spartě, Chomutovu nebo Mladé Boleslavi, nicméně v posledních kolech je její forma velice bídná. Olomoučtí nejprve doma padli po prodloužení 3:4 s Hradcem Králové, následně prohráli na ledě Zlína 3:1 a v posledním zápase nestačili před svými fanoušky na Vítkovice 2:4. Olomouci v současné době patří 7. místo se ziskem 17 bodů. Jejich cílem je v dnešním utkání na ledě brněnské Komety minimálně bodovat.

Fotoblog FOTOCO.cz na tomto utkání nemůže chybět a přinese Vám prostřednictvím brněnského fotografa Petra Coufala fotoreportáž. 

 

 

         13. kolo TELH
   neděle 16. 10. 2016        17:00 hod.
   
HC Kometa Brno      HC Olomouc    DRFG ARENA, Brno

 

 

Tipněte si výsledek dnešního utkání a vyhrajte podepsanou kartu Davida Ostřížka!

Své tipy pište do komentářů pod článkem!

 

 

Chcete vyfotit taky Vaši akci nebo něco jiného?

 

Pokud ano tak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na emailu info@fotoco.cz nebo telefoním čísle 731 755 038.

Publikováno: 16.10.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím