Menu

Kometa zvládla důležité utkání s Hradcem a vyhrála 4:3

Hokejisté brněnské Komety se po třech prohraných utkáních za sebou opět poznali pocit vítězství. Dnes totiž dokázali na svém ledě porazit Hradec Králové 4:3. Kometa vstoupila do utkání lépe než Hradec a už v páté minutě vedla o dvě branky. Hradec sice dokázal odpovědět nicméně se ve druhé třetině podařilo Kometě opět odskočit na rozdíl dvou gólů a čtvrtý gól z hole talenta Nečase se nakonec stal gólem vítězným. Kometa tak vyhrála dnešní velice duležité utkání a po třech porážkách zažila pocit vítězství.

Kometa Brno – Hradec Králové 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 03:43' Zaťovič (V. Němec, Kováčik) • 04:20' Vincour (Čermák) • 28:02' Trška (Vincour, Čermák) • 33:20' Nečas (Malec) - 07:25' Šimánek (Jarůšek, Džerinš) • 33:54' Vydarený (Picard, Jarůšek) • 59:55' Picard (Štajnoch) Diváci: 7345

HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Trška, O. Němec (A), Gulaši, Kováčik, Malec, Štencel, F. Král – M. Kvapil, M. Erat, H. Zohorna – Zaťovič (A), V. Němec, Haščák – J. Káňa, Čermák (C), Vincour – Dočekal, Nečas, Dostálek.

Hradec Králové: J. Pavelka (Rybár) – Vydarený (A), Pláněk, Dietz, Gregorc, Newton, Štajnoch, Čáp – Šimánek, Džerinš, Červený (A) – Köhler, Kukumberg, Bednář (C) – Picard, Dragoun, Jarůšek – J. Dvořák, T. Knotek, P. Beránek.

Chcete vyfotit taky Vaši akci nebo něco jiného?

Pokud ano tak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na emailu info@fotoco.cz nebo telefoním čísle 731 755 038.

Publikováno: 9.12.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.