Menu

Kometa vítězně oslavila 63. narozeniny. Doma porazila Chomutov 3:0

Hokejisté brněnské Komety vítězně oslavili 63. narozeniny od vzniku svého klubu. Na domácím ledě totiž dokázali před zraky 7700. diváků porazit Chomutov 3:0. Kometa rozhodla o svém dnešním vítězství již v první třetině, když dokázala Pirátům odskočit o dvě branky. Konkrétně z holí kapitána Leoše Čermáka a Martina Zaťoviče. Třetí brnaku přidal ve druhé třetině Tomáš Vincour a pečetil tak vítězství Komety v dnešním utkání 3:0.

Kometa Brno – Piráti Chomutov 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 10. Čermák (M. Kvapil, Dočekal), 15. Zaťovič (V. Němec), 27. Vincour (Zaťovič, Štencel).  Diváci: 7700

HC Kometa Brno: Vejmelka (Čiliak) – Gulaši, Kováčik (A), Štencel, F. Král, Malec, Trška, L. Vágner – Zaťovič (A), V. Němec, H. Zohorna – M. Kvapil, Vincour, Miklík – J. Káňa, Čermák (C), Dočekal – R. Zohorna, Nečas, Dostálek – Dymáček.

HC Olomouc: J. Laco (Král) – Kudělka, Flemming, Skinner, Valach, Dlapa, Mrázek, R. Havel – Tomica (A), Huml (A), Vondrka (C) – Sklenář, Šťovíček, Skokan – Poletín, Kämpf, Koblasa – Lauko, Račuk, Hřebejk.

Chcete vyfotit taky Vaši akci nebo něco jiného?

Pokud ano tak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na emailu info@fotoco.cz nebo telefoním čísle 731 755 038.

Publikováno: 27.11.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.