Menu

Kometa opět bez výhry. Doma nestačila na Pardubice a prohrála 3:2

Hokejisté brněnské Komety ve druhém utkání za sebou prohráli. V dnešním domácím utkání totiž nestačily na Pardubice a prohráli 3:2. Na první gól Pardubic sice za Kometu dokázal odpovědět Jan Káňa, ale v třetí třetině Kometa dostala dva góly a to už dotáhnout nedokázala. Dokázala jen v poslední minutě zkorigovat výsledek utkání na 3:2 pro tým hostů. Kometa tak poprvé v této sezóně prohrála jak doma, tak i v základní hrací době a klesla na druhou příčku, na které ztrácí jeden bod na první Třinec.

Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 28. J. Káňa (Vincour, Trška), 60. Zaťovič (O. Němec, M. Erat) – 23. Tomášek (Bárta), 45. P. Sýkora (Schaus, Nahodil), 59. Tomášek (P. Sýkora, Schaus).  Diváci: 7700

HC Kometa Brno: Čiliak – Štencel, O. Němec, Gulaši, Kováčik, Malec, Trška, F. Král – M. Kvapil, Nečas, M. Erat – Zaťovič, V. Němec, H. Zohorna – J. Káňa, Čermák (C), Vincour – Dočekal, Raška, Matěj Novák.

HC Olomouc: Maxwell – Ščotka, Schaus, Čáslava, Nedbal, Leduc, Havlík, Bokroš – Poulíček, Hubáček, Redenbach – P. Sýkora, Rolinek (C), Nahodil – T. Kaut, Bárta, Tomášek – Mallet, Panna, M. Kaut – Zadina.

Chcete vyfotit taky Vaši akci nebo něco jiného?

Pokud ano tak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na emailu info@fotoco.cz nebo telefoním čísle 731 755 038.

Publikováno: 15.11.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.