Menu

Rok 2016 utekl jako voda. Možná i proto, že jsem se vůbec nenudil.

 

Je na čase opět rekapitulovat uplynulý rok. Celkem jsem se jako fotograf zúčastnil více jak 150 projektů. Ne všechny najdete na webu mého fotoblogu, některé byly pořizovány pro jiné účely než pro prezentaci na tomto webu.

     Fotografoval jsem plno zajímavých akcí. Dokonce se mi letos podařilo podívat se za hranice, a to když jsem v září vyrazil se svým kamarádem Adamem do Kanady, konkrétně do Toronta. Tam jsem viděl spoustu zajímavých míst a událostí, jako například Světový pohár v ledním hokeji, Casa Lomu, Niagarské vodopády a další zajímavá místa. Mé toulky jste také mohli sledovat díky mému torontskému deníku, který je dostupný zde na stránkách fotoblogu v sekci Cestování.

     Výborný pocit ve mně zanechalo v roce 2016 to, že jsem se odhodlal založit tento fotoblog, který je sice stále na začátku, ale už teď si k němu našla cestu řada lidí. Konkrétně se číslo návštěvnosti od června, kdy byl založen, do poloviny prosince pohybuje nad hranicí deseti tisíc lidí. Za což bych všem, kteří blog navštívili, velice rád poděkoval.

 

Jak to vidím v roce 2017?

     

     Hned začátek roku 2017 bude pořádně zajímavý. Čeká mě totiž spousta akcí, ať už jde o focení plesů, koncertů, sportovních akcí atp. Pomalu se budu muset připravovat na maturitní zkoušku v oboru fotograf. Taktéž si, doufám, udělám opět výlet do zámoří. Anglie, Skotsko, Irsko, to jsou země, které bych chtěl v příštím roce navštívit, a z nichž bych vám rád přinesl zajímavé fotografie. Ale uvidíme, kam mě kroky povedou…

     V neposlední řadě bych si přál, aby se dařilo mým dalším projektům, mezi něž by mohl patřit mimo jiné nový exkluzivní Life Style e-magazín.

Přeji vám, ať se váš rok 2017 vydaří ve všem, co si přejete a čeho chcete dosáhnout.

 

Publikováno: 25.12.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím