Menu

Osobnosti přišly podpořit Mariána Čišovského do Žlutých Lázní

 

Známé osobnosti jakými byly například známý českých šéfkuchař Zděněk Pohlreich, hokejista Ondřej Pavelec a další přišly v pátek podvečer do pražských Žlutých Lázní podpořit na charitativní akci nemocného fotbalistu Mariána Čišovského.

Charitativní podvečer, na kterém si návštěvníci mohli zasportovat společně s osobnostmi, završil koncert zpěvačky Anny K.

"Je to pro dobrou věc, absolutně jsem neváhal," uvedl Ondřej Pavelec, na kterého v polovině září čeká Světový pohár v ledním hokeji v kanadském Torontu. "Těším se, je dobře, že už se konečně začne. Zatím se jen mluvilo o šancích, o nominacích. Teď konečně přijdou tréninky a přípravné zápasy" doplnil jeden z nejlepších českých hokejových brankářů.

 

Akce se zúčastnily:

 

Kamil Střihavka, Ota Balage, Hampl Ladislav, Jakub Štáfek, Pavel Horváth, Ondřej Pavelec, Jan Rezek, Jiří Jarošík, Radek Smoleňák, Klára Koukalová, Pavel Nečas, David Suchařípa, Zdeněk Pohlreich, Petr Průcha, Jaroslav Špaček, Luděk Zelenka, Petr Švancara, Marián Čišovský a další.

 

Fotoblog FOTOCO.cz nemohl na této akci chybět a prostřednictvním objektivu brněnského fotografa Petra Coufala Vám přinesl fotoreportáž.

 

 

 

 

Chcete vyfotit taky Vaši akci nebo něco jiného?

 

Pokud ano tak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na emailu info@fotoco.cz nebo telefoním čísle 731 755 038.

Publikováno: 5.9.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím