Menu

Jaro je tady!

   

   Konečně je tady jaro a s ním spojené krásné počasí a spousta nové práce (na kterou se velice těším, i díky tomu, že jsem více než měsíc marodil se zlomeným kotníkem). Co se totiž z pohledu práce fotografa týká, tak se většina fotografování, které probíhalo během chladného zimního počasí v interiérech, přesouvá ven. Začíná se totiž konat čím dál tím více venkovních akcí, mezi které patří například sportovní události nebo hudební festivaly a další věci. Čím dál více lidí má také zájem o tvorbu portrétních fotografií, ať už jde o fotografie určené pro osobní potřebu, nebo i pro byznys.

   Musím proto přiznat, že mám toto období nejraději. Rád totiž pracuji na čerstvém vzduchu a využívám těch nejlepších světelných podmínek, které krásné jarní počasí bezesporu nabízí. Proto se velice těším na to, že si v nejbližších měsících vyfotografuji co možná nejvíce portrétů a co nejvíce venkovních akcí, které nám naše město Brno na jaře vždy nabízí.

 

(I takhle může vypadat vaše portrétní fotografie)

 

   Abych ale přece jen pořád nefotografoval v exteriérech, tak se připravuji i na několik akcí konaných v interiérech. Ať už jde o fotografování oblíbené televizní show Jana Krause, utkání hokejové Komety Brno, nebo například koncert Vojtěcha Dyka a spousta další práce. 

   I tak mi stále zůstává posledních pár volných termínů pro jakékoliv focení. Máte zájem například o rodinné fotografie, portrétní fotografie a další, a hledáte fotografa pro tento účel? Tak třeba i já mohu být právě tou vaší ideální volbou… 

 

FOTOCOUFAL.cz 

Kontakt: 

Tel.: 731 755 038

E-mail: info@fotocoufal.cz 

Publikováno: 4.4.2017
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím