Menu

Fotografie v ještě zajímavější formě?

Fotografie jsou stále častěji archivovány pouze v digitální formě. Je to sice praktická volba, pocit z držení fotografie v rukou však ztrácíme. Existuje ale mnohem přitažlivější forma fotografie, která má osobitou atmosféru a pocit z fyzického dotyku u ní nechybí - fotoplátno!

Fotografie vytištěná na plátně je úžasným produktem, který zachytí moment navždy. Široké možnosti tisku na plátno umožňují vytvořit obraz prakticky z jakékoli fotografie. Svatební fotografie, fotka novorozence, či fotografie z dovolené mohou viset na stěně i u vás doma! Jedinečné spojení fotky a obrazu je harmonií, která osvěží celý interiér, protože finální produkt vypadá přímo jako namalovaný. Vysoká kvalita fotografie je zárukou, že výsledek bude opravdu skvělý.

Fotoplátno může být nejen originálním doplňkem interiéru, může být i ideálním dárkem prakticky pro kohokoliv. Jelikož se na plátno dá umístit cokoliv, potěšit blízkého tak můžete na narozeniny, na výročí či na Vánoce nebo při ledajaké jiné příležitosti. Na plátno je však možné zobrazit i libovolný oblíbený obrázek, produkt či scenérii.

Na stránce OnlinePoster si můžete objednat plátno z vlastní fotografie i sami - a to rychle a jednoduše. Široký výběr rozměrů zajistí, že bude váš obraz splňovat vaše požadavky dopodrobna. Potěšte sebe nebo své blízké a zastavte čas navždy. Tisk na bavlněné plátno je ideálním řešením!

Umělecké plátno je vysoce kvalitní - vaše fotografie tak neztratí své detaily. Právě naopak! Forma obrazu jí dodá svébytný nádech a udělá z ní výjimečný doplněk, který bude na stěně zářit. Fotoobraz tedy můžete mít stále na očích a neustále se tak vracet zpět do zobrazeného momentu.

 

/Komerční sdělení/

Publikováno: 13.3.2017
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím