Menu

OBRAZEM: V Brně se v sobotu uskutečnil Ples jako Brno. Přinesl glanc, kvalitní program a skvělou gastronomii.

V sobotu večer se v prostorách brněnské Fait Gallery vedle nákupního centra Vaňkovka uskutečnil vrchol plesové sezóny, a to Ples jako Brno. V záři různobarevných světel se na červeném koberci třpytily šaty všemožných celebrit a nádherných dam, které byly doprovázeny pány v oblecích. Jako již tradičně skvělý zážitek ze skvostného večera povznesla ještě výš kvalitní gastronomie a nabitý program, ve kterém vystoupily hvězdy jako Ewa Farna, Lenny, Samantha Atkinson a další.

Na Plese jako Brno jste mohli spatřit celebrity jako například motocyklového závodníka Karla Abraháma, spoustu pohledných missek, mimo jiné Gabrielu Laškovou, pana Etiketu Ladislava Špačka, cestovatele Jiřího Kolbabu a spoustu dalších osobností.

 

 
(Na plese jste mohli potkat i známého brněnského cestovatele a fotografa Jiřího Kolbabu)

 

Vyhledávaný odborník na etiketu Ladislav Špaček celou událost označil za zcela vydařenou, která nemá nikde jinde v České Republice obdobu. „Je tady krásné prostředí, velmi milí lidé a nádherné ženy v překrásných róbách," uvedl v rozhovoru pro Brněnský deník. Jen jednu malou chybičku našel v jinak bezchybném večeru, a to dress code některých mužů. „Někteří se domnívají, že předepsaný black tie znamená uvázat si černou kravatu. Správně by si však měli obléknout smoking s motýlkem, protože je nejvyšší příčkou pánského společenského oblečení a vytváří dojem největší slavnostnosti. Zážitek totiž tvoří ze čtyřiceti procent dění, které vidíme na pódiu, ale z šedesáti procent tvoří slavnostní okamžik lidé kolem nás," upozorňuje Špaček v rozhovoru pro Brněnský deník.

Program této jedinečné události byl stejně jako minulý rok pořádně nabitý. Plný taneční parket zajistil Orchestr Karla Vlacha, mezi hlavní účinkující patří například zpěvačka Lenny, britská hvězda Samantha Atkinson nebo zpěvačka Ewa Farna.

V závěru se uskutečnila tradiční charitativní dražba, která slavnostnímu večeru dodala ještě větší váhu. Dražily se skvosty jako například obrazy od umělce Petra Kvíčaly, drahocenný prsten ze čtrnáctikarátového bílého zlata nebo postel v hodnotě přesahující čtyři sta tisíc korun. Dražba tak vynesla více jak milion korun, které poputují na pomoc těžce nemocným dětem.

 

Bylo mi ctí být součástí tohoto nad míru vydařeného plesu a už se těším na další ročník.

Publikováno: 24.1.2017
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím