Menu

Torontský deník Petra Coufala: Příroda, projížďka po jezeře a baseball zápas Toronto Blue Jays

Na pár dní jsem se odmlčel. Důvod je jednoduchý. Snažil jsem se pro Vás zachytit zajímavé fotografie z mé foto-dovolené v Kanadě. 

Konkrétně jsem se v posledních dvou dnech vydal do přírody. S rodinou mého společníka jsem vyjel na jezero Lake Simcoe nedaleko Sutton. Což je asi hodinu cesty od Toronta. 

Musím přiznat, že jsem na člunu dlouho nejel, o to víc jsem si tuto jízdu užil. A to i přes to, že na mne několikrát přistál snad hektolitr vody. V tu dobu mi bylo jedno, že  jsem byl mokrý, odměna se totiž dostavila za chvíli. Mohl sem totiž sledovat západ slunce nad tímto jezerem. 

Včera tj. v pondělí 26. září 2016 jsem se vydal do síně slávy ledního hokeje v Torontu. Mě jako velkého fanouška hokeje toto nemohlo minout. Nalezl jsem zde spoustu zajímavých informací o hokejové historii a vyfotil se i se slavným Stanley Cupem. Poté jsem se rozhodl zajít na další sportovní událost v době mého pobytu v kanadském Torontu. A to na utkání místního baseball teamu Blue Jays proti New York Yankees. Blue Jays hráli do poslední směny s Yankees vyrovnané utkání. Nicméně ho v poslední směně ztratili a prohráli 7:5. I tak musím uznat, že navštívit baseballové utkání MLB v Kanadě resp. v Americe i díky skvělé atmosféře stojí za to. 

 

Více fotografií z mé foto-dovolené v Kanadě naleznete na mých oficiálních instagramových stránkách! 

Publikováno: 27.9.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím