Menu

Torontský deník Petra Coufala: Návštěva Casa Loma a fanzóny k utkání Česko vs. Kanada

Včera jsem se rozhodl, že navštívím některou z místních památek. Po delším uvažování a špatném deštivém počasí jsem zvolil torontské muzeum Casa Loma. Což je něco jako zámek v gotickém stylu. 

Casa Loma byla postavena v roce 1911, kdy si ji nechal postavit Sir Henry Mill Pellatt. Po nafocení několika snímků uvnitř této skvostné stavby jsem se přesunul do centra města konkrétně na Yong street do Eton center. Zde jsem si udělal opět radost a nakoupil si několik kusů oblečení. 

Na závěr dne jsem se vydal sledovat první utkání českého národního hokejového týmu na Světovém poháru 2016 do místní fanzóny, která mě ale velice zklamala. Atmosféra byla totiž na bodu mrazu a to i za stavu 6:0 pro Kanadu. Čekal jsem od kanadských fanoušků více, pro příště by se měli naučit fandit od fanoušků v Česku nebo nechodit fandit vůbec. Korunu mému slabému hodnocení oficiální fanzóny dal moderátor, který sice několikrát rozdával vstupenky na utkání Česka proti výběru Evropy, ale nikdy je nedal fanouškům českého týmu. Všechny vstupenky zamířily do rukou fanoušků Kanady, kteří budou na tomto utkání určitě fandit ze všech sil.... 

I tak byl tento den opět vydařený a těším se na další.

 

Fotografie z mé foto-dovolené sledujte na mých oficiálních instagramových stránkách.

Publikováno: 18.9.2016
© 2016, Fotoblog FOTOCO.cz. Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Created by KMSoft.cz

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím